Primăria Călinești

ȘTIRI

PRIMĂRIA CĂLINEȘTI

Județul Argeș

𝟖 𝐌𝐚𝐫𝐭𝐢𝐞 – 𝐙𝐢𝐮𝐚 𝐈𝐧𝐭𝐞𝐫𝐧𝐚𝐭̦𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥𝐚̆ 𝐚 𝐅𝐞𝐦𝐞𝐢𝐢

08/03/2023

💐💐Astăzi este despre dumneavoastră, doamnelor şi domnişoarelor, deşi nu trebuie doar o zi anume pentru a fi celebrate, astăzi, mai mult ca oricând, am dorit să reafirmăm ca aveți un rol însemnat în viață şi nu vom putea vreodată să vă mulțumim suficient pentru tot ceea ce faceți!

𝙎𝙩𝙞𝙢𝙖𝙩𝙚 𝙙𝙤𝙖𝙢𝙣𝙚 𝙨̧𝙞 𝙙𝙤𝙢𝙣𝙞𝙨̧𝙤𝙖𝙧𝙚, 𝙫𝙖̆ 𝙙𝙤𝙧𝙞𝙢 𝙪𝙣 𝙨𝙞𝙣𝙘𝙚𝙧 𝙨̧𝙞 𝙘𝙖̆𝙡𝙙𝙪𝙧𝙤𝙨 𝙇𝙖 𝙈𝙪𝙡𝙩̦𝙞 𝘼𝙣𝙞, 𝙘𝙪 𝙧𝙚𝙖𝙡𝙞𝙯𝙖̆𝙧𝙞, 𝙘𝙪 𝙗𝙪𝙘𝙪𝙧𝙞𝙞, 𝙛𝙚𝙧𝙞𝙘𝙞𝙧𝙚 𝙨̧𝙞 𝙢𝙪𝙡𝙩 𝙨𝙥𝙤𝙧 𝙡𝙖 𝙩𝙤𝙖𝙩𝙚!

Astăzi și ieri, 𝐞𝐝𝐢𝐥𝐮𝐥 𝐜𝐨𝐦𝐮𝐧𝐞𝐢, 𝐝𝐨𝐦𝐧𝐮𝐥 #𝐌𝐢𝐡𝐚𝐢#𝐆𝐞𝐨𝐫𝐠𝐞𝐬𝐜𝐮 împreună cu echipa administrativă a fost în comunitatea noastră pentru a 𝐭𝐫𝐚𝐧𝐬𝐦𝐢𝐭𝐞 𝐚𝐩𝐫𝐞𝐜𝐢𝐞𝐫𝐞𝐚, 𝐩𝐫𝐞𝐭̦𝐮𝐢𝐫𝐞𝐚 𝐬̧𝐢 𝐫𝐞𝐬𝐩𝐞𝐜𝐭𝐮𝐥 𝐩𝐞𝐧𝐭𝐫𝐮 𝐝𝐨𝐚𝐦𝐧𝐞𝐥𝐞 𝐬̧𝐢 𝐝𝐨𝐦𝐧𝐢𝐬̧𝐨𝐚𝐫𝐞𝐥𝐞 𝐝𝐢𝐧 𝐜𝐨𝐦𝐮𝐧𝐚 𝐧𝐨𝐚𝐬𝐭𝐫𝐚̆!

Last modified: 10/03/2023

Comments are closed.

Translate Âť